میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن در پزشکی

میکروپیگمنتیشن در پزشکی

میکروپیگمنتیشن با توجه به پیشرفت روز افزون علم ، روش تاتوهای قدیمی که تا همین چند سال پیش رواج بسیاری داشت منسوخ شد و جای خود را به میکروپیگمنتیشن داد که نه تنها در زمینه زیبایی بلکه در زمینه پزشکی کاربرد فراوان دارد . مثلا در افرادی که لب شکری هستند یا قسمتی از صورتشان در اثر تصادف دچار آسیب شده آخرین مرحله ی درمان ، میکروپیگمنتیشن می باشد که رنگدانه موضع را میسازند و سپس از آن همرنگ سازی با پوست یا لب انجام میشود  .

هاشور ابرو چیست ؟ هاشور ابرو که یکی از ده ها راه کار میکروپیگمنتیشن است به تکنیکی گفته می شود پیگمنتیشن (افراد متخصص بر زمینه میگیرد) خطوط بسیار ظریفی را زیر پوست طوری طراحی میکند که مشابه مو ابرو شود و ابروان را پر پشت تر جلوه میدهد .

در نظر داشته باشید که هاشور ابرو را میتوان با دستگاه های تاتو قدیمی نیز انجام داد . اما ظرافت آن به هیچ عنوان قابل مقایسه با دستگاه میکروپیگمنتیشن نیست در مورد تفاوت های میکرو و تاتو به تفصیل توضیح خواهیم پرداخت.

ساختار تاتوهای قدیمی به گونه ای است که عمق سوزن به صورت دقیق و شخصی قابل اندازه گیری نبوده و سوزن های آن تا عمق بسیار شدیدی در پوست نفوذ میکرد به گونه ای که هرچه فشار ولت بیشتر میشد عمق بیشتری از پوست پارگی میداد و رنگ میشود و همین امر باعث شد که بسیاری از مراجعه کنندگان از ماندگای بالا آنابراز نارضایتی میکنند . اما سوزنهای میکروپیگمنتیشن دارای قالب های کارتریجی میباشد که به صورت غلافی روی سوزن را میپوشاند و عمق نفوذ آن در حوزه های پیش فرض قابل تنظیم پیگمنتیشن میباشد و از روی دستگاه عمق نفوذ را تنظیم میکند و سپس شروع به کار میکند.

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *