میکرونیدلینگ جدید

میکرونیدلینگ یک روش نوین

درمارولینگ تراپی یا میکرونیدلینگ یک روش نوین و جدید برای درمان مشکلات پوستی است. این روش با تحریک کلاژن سازی در پوست باعث ترمیم پوست آسیب دیده می شود. در میکرونیدلینگ با استفاده از دستگاهی به نام درمارولر سوراخ های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود، بدن برای بهبود این سوراخ ها مجبور به تولید کلاژن و الاستین می شود در نتیجه جای زخم و جای جوش و ترک های پوستی موجود در پوست را نیز درمان می کند. تولید کلاژن و الاستین باعث می شود پوست محکم تر و سالم تر شود. این روش بدون حساسیت و بدون عوارض جانبی خطرناک است. شما برای استفاده از این روش هم می توانید به کلینیک پزشک مراجعه کنید و هم می توانید در خانه از درمارولر استفاده کنید.

عوارض ظاهری که ممکن است شما بعد از استفاده از درمارولر تجربه کنید، چیست؟

– قرمزی پوست: اولین و رایج ترین عارضه ظاهری قرمزی پوست است که ممکن است شبیه آفتاب سوختگی باشد. این قرمزی پوست بعد از چند ساعت کاملا از بین رفته و هیچ اثری از آن باقی نخواهد ماند. اگر از سایز سوزن ضخیم تر مثل سایز ۱٫۵ میلی متری یا ۲ میلی متری استفاده کنید ممکن است قرمزی تا یک روز بعد ادامه داشته باشد.

– دردناکی و سفتی پوست: درمارولر سوراخ های بسیار ریزی را در پوست ایجاد می کند که ایجاد این سوراخ ها طبیعتا کمی دردناک است. این سوراخ ها باعث تحریک تولید کلاژن در پوست می شود که ممکن است باعث کمی درد و سفتی در ناحیه مورد نظر شود. اندازه سایز سوزن ها با توجه به مشکل پوستی و اندازه و مقدار آن انتخاب می شود. سوزن های ضخیم تر ممکن است کمی درد بیشتر از سوزن های نازک تر داشته باشند. البته قبل از استفاده از درمارولر از کرم های بی حسی استفاده می شود و شما هیچ دردی را در حین استفاده از درمارولر متوجه نخواهید شد.

میکرونیدلینگ یک روش کاملا ایمن و طبیعی برای درمان مشکلات پوستی می باشد. با استفاده از درمارولر از بروز بسیاری از حساسیت ها و خطرهای محتمل در دیگر روش ها، در امان هستید. برای از بین بردن مشکلات و آسیب های پوستی استفاده از درمارولر دکتر رولر بهترین و موثرترین انتخاب است.

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *