میکرونیدلینگ مو

مهم ترین بخش درخشش ظاهری شما , موی شما است مدل موی شما باعث میشود که در مناسبت های مختلف , متفاوت به نظر برسید که در این میان ریزش مو زجرآور خواهد بود و باعث اختلال در روحیه فرد شده که با میکرونیدلینگ این مشکل شما  با روشی عالی حل خواهد شد.

میکرونیدلینگ یک روش بسیار معتبر در کشورهای اروپایی برای رفع مشکلات پوست و مو می باشد و یکی از کاربرد های میکرونیدلینگ تقویت موی سر , تقویت فولیکولهای مو که بخشی از ساختمان پوست محسوب میشود می باشند.
میکرونیدلینگ ساقه مو و برآمدگی های کوچک پوستی را تحریک میکند و فاکتورهای موثر در رشد مو را به آن القاء میکند و این برآمدگی های کوچک پوستی محل تجمع فیبروبلاست های ضروری برای رشد مو بوده تحریک آن به رشد مو منتهی خواهد شد.
فولیکول مو یک کیسه پوستی است که تولید کننده مو میباشد که تولید مو بعد از میکرونیدلینگ توسط فولیکول در سه مرحله انجام گرفته که شامل مراحل رشد , توقف و آرامگیری است میباشد که شکل فولیکول بر روی شکل مو , بافت و مشخصات فردی مو تاثیر میگذارد.
زمانی که فردی از روش میکرونیدلینگ استفاده کند شاهد تغییرات مهمی در قسمت پوست سر شده و ریزش مو با آزاد سازی اندوتلیالی که از فاکتورهای افزایش رشد مو است کاهش میابد با کمک میکرونیدلینگ سایز فولیکولها افزایش پیدا کرده و موها ضخیم تر میشود.