میکرونیدلینگ لک های پوستی (2)
میکرونیدلینگ لک های پوستی

لک های پوستی می توانند دلایل بسیار زیادی داشته باشند .دلایل ژنتیکی ،هورمونی،سوختگی ،بارداری و… همگی می توانند موجب لک ها پوستی شوند .مشکل از جایی شروع می شود که در صورت عدم رسیدگی این لک ها روز به روز بزرگتر می شوند و باعث از بین رفتن اعتماد به نفس شخص می شوند .انواع پمادها ،کرم ها ،درمان های خانگی و ماسک ها ،روش های پزشکی و… برای بهبود این مشکل ارائه شده است .بعضی از این روش ها به مدت زمان زیادی برای بازدهی نیاز دارند .تعداد دیگری از این روش ها هزینه ی بالا و در عین حال ریسک بالایی نیز می طلبند .در میان تمام راهکارها به شما میکرونیدلینگ را برای رفع لک های پوستی پیشنهاد می کنیم .میکرونیدلینگ روشی نوین با دستاوردهای درخشان در درمان ضایعات پوستی است. این روش بطور حیرت انگیزی باعث بالا رفتن غلظت کلاژن در پوست می گردد و در عین حال باعث منظم شدن رشته های کلاژن و الاستین در پوست آسیب دیده می شود. در حال حاضر میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش هایی کلاژن سازی می باشد که با توجه به هزینه بسیار کم نتایج شگفت انگیزی را در پی داد.
در میکرونیدلینگ با وسیله ای به نام درمارولر منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست را وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می کند و در نتیجه لک های پوستی موجود در پوست را رفع می کند .

اجرای میکرونیدلینگ به تخصص و مهارت نیاز دارد .در غیر اینصورت نه تنها نتیجه ی مطلوبی ارائه نمی کند بلکه احتمال آسیب های جبران ناپذیر نیز وجود دارد .کلینیک مرینا بیوتی با بهره مندی از تخصص پزشکان زیبایی توانسته رضایت اکثریت مشتریان خود را به دست آورد و بهترین خدمات زیبایی را ارائه نماید .کارشناسان زیبایی و پزشکی مرینا بیوتی پیش از انجام میکرونیدلینگ ،ضایعات پوستی شما را بررسی کرده و با توجه به شرایط ،سن و منشا لک های پوستی ،بهترین و مناسبترین روش درمان را به شما پیشنهاد می دهند .

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما پیش از درمان کافیست با ما تماس بگیرید و یا برای مشاوره ی حضوری به کلینیک مرینا بیوتی مراجعه کنید .