میکرونیدلینگ رفع اسکار (2)

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4588″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]اسکار یک نوع آسیب پوستی محسوب می شود که میتواند دلایل گوناگونی داشته باشد .بروز سانحه ،سوختگی ،جای جوش ،جای زخم و… هرکدام می توانند دلایل ایجاد اسکار باشند .

اسکارها شکل های مختلفی از قبیل برجسته و فرورفته دارند و در نتیجه تاثیر بسیاری بر روی زیبایی دارند .روش های درمانی زیادی برای درمان آسیب های پوستی از جمله اسکار ارائه شده است که هرکدام مزیت ها و عوارض گوناگونی دارند .تاثیر روش های درمانی بر پوست نیز به شرایط گوناگونی مانند ژنتیک ،عمیق یا سطحی بودن اسکار ،مهارت فرد اجراکننده ،نوع روش و… بستگی دارد .

در میان انواع روش های درمانی میکرونیدلینگ کم خطرترین روش درمانی است که نسبت به سایر روش ها نتیجه ی زودتری نیز ارائه میدهد .میکرونیدلینگ با استفاده از مکانیزم طبیعی بدن اقدام به درمان اسکار می کند .روش فرایند به این صورت است که با استفاده از سوزن های متعدد پوست صورت شروع به کلاژن سازی می کند و آسیب های پوستی مختلف از جمله اسکار ها از بین می رود .

نتیجه ی مطلوب میکرونیدلینگ به مهارت متخصص و کیفیت تجهیزات بستگی دارد .کلینیک مرینا بیوتی با بهره مندی از تخصص پزشکان صاحب نام در حوزه ی زیبایی خدمات خود را در زمینه ی میکرونیدلینگ ارائه می نماید .

برای مشاوره رایگان پیش از درمان کافیست با کلینیک مرینا بیوتی تماس بگیرید .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]