میکرونیدلینگ دور چشم (2)
میکرونیدلینگ دور چشم

چین و چروک های ریز دور چشم یکی از نشانه های بالا رفتن سن هستند که در برخی افراد ممکن هست حتی بین سنین ۲۰ تا ۳۰ سالگی نیز خود را نشان دهند .ایجاد این چین و چروک ها موجب عدم اعتماد به نفس در فرد می شود .روش های درمانی متفاوتی برای رفع چین و چروک ها وجود دارد که هرکدام مزیت ها یا عوارض خاص خود را دارا هستند ولی اکثرا روش هایی موقتی هستند .جدیدترین روش ابداع شده برای درمان خطوط میکرونیدلینگ است .

میکرونیدلینگ روشی است که از طریق سوزن زدن به پوست باعث ایجاد زخم و در نتیجه تحریک کلاژن سازی می شود .لایه های جدید کلاژن و الاستین هم زخم های ناشی از میکرونیدلینگ را درمان می کنند و هم آسیب های پوستی که از قبل بر روی پوست وجود داشته اند .یکی دیگر از مزیت های میکرونیدلینگ دور چشم این است که با ایجاد مویرگ های جدید گردش خون بهتری در پوست جریان می یابد .

شاید در ابتدا میکرونیدلینگ روشی پر از درد به نظر بیاید .در حالیکه اصلا اینگونه نیست .پیش از انجام میکرونیدلینگ پوست توسط مواد مخصوص بی حس می شود و بیمار در طول درمان کوچکترین دردی احساس نمی کند .

شاید بتوان گفت تنها عوارض میکرونیدلینگ تورم و قرمزی پس از درمان است که موقتی می باشد و بعد از یک تا دو روز کاملا رفع می شود .

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی روش میکرونیدلینگ و مشاوره رایگان توسط کارشناسان با کلینیک تخصصی مرینا بیوتی تماس بگیرید .