میکرونیدلینگ و خدافظی با کرم های سنگین پوشش منافذ

میکرونیدلینگ و خدافظی با کرم های سنگین پوشش منافذ

میکرونیدلینگ و خدافظی با کرم های سنگین پوشش منافذ

 

میکرونیدلینگ و خدافظی با کرم های سنگین پوشش منافذ

 

تقریبا هیچ چیزی برای یک خانم ، غیر قابل تحمل تر از اینکه صورت خود را در آینه با آکنه ها و زخم هایی که روی صورتش یادگاری مانده ، ببیند نیست و ممکن است ساعت ها را در حال وارسی منافذ صورتش بگذراند.

متاسفانه هرچقد هم خودتان را گول بزنید و با انواع کرم و وسایل آرایشی بخواهید این منافذ پوست را از بین ببرید چندان موفق نخواهید شد حتی ممکن است با استفاده بی رویه کرم های پوشاننده ، این آسیب را تشدید کنید و ضرر های وحشت ناک تری روی پوست خود مثل پیر شدن زود هنگام پوست به جا بگذارید.
جدا از این آسیب ها ، احساس خستگی زیر این کرم ها و بوی آرایش و کرم های جورواجور و وقتی که برای از بین بردن منافذ صورت با آرایش صرف میکنید ، ممکن است حوصله شما را سر ببرد.
میکرونیدلینگ ، یک روش دائمی برای از بین بردن رد به جا مانده از آکنه و زخم های ایجاد شده پوست است.

ممکن است میکرونیدلینگ را با لیزر اشتباه گرفته و میکرونیدلینگ را یک روش تهاجمی مثل لیزر بدانید ، اما میکرونیدلینگ روشی ست که با استفاده از سیستم طبیعی بدن باعث کلاژن سازی ، بازسازی پوست و گردش خون در این ناحیه میشود.

میکرونیدلینگ محدودیتی نداشته و روشی غیر جراحی به شمار می رود.
برای مشاوره رایگان با مشاوران مرینا بیوتی که با استفاده از تخصص پزشکان زیبایی و کارشناسان خبره که در زمینه میکرونیدلینگ فعالیت میکنند ، میتوانید پیش از اقدام به درمان با ما تماس بگیرید .

راه های ارتباطی ما

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *