میکرونیدلینگ1

میکرونیدلینگ با روشی جدید

سوزن درمانی پوست را اغلب میکرونیدلینگ تراپی و کلاژن تراپی می‌نامند که برای برطرف کردن لک، کک ومک، چروک‌های سطحی، اسکار سوختگی، شفاف سازی و شاداب کردن پوست استفاده می‌شود. این روش درمانی کم تهاجم و بدون درد است و باعث افزایش میزان کلاژن سازی در سطح ولایه های عمقی درم و اپیدرم می‌شود.

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

این روش بطور حیرت انگیزی باعث بالا رفتن غلظت کلاژن در پوست می گردد و در عین حال باعث منظم شدن رشته های کلاژن و الاستین در پوست آسیب دیده می شود. در حال حاضر میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های کلاژن سازی می باشد که با توجه به هزینه بسیار کم نتایج شگفت انگیزی را در پی داد. در این روش  اگر نقصی مانند اسکار آکنه یا اسکار سوختگی یا ترک پوستی هم وجود داشته باشد این مشکل هم به بهترین نحو ممکن برطرف می گردد. استفاده همزمان از فاکتورهای رشد پلاکتی یا همان PRP بصورت تزریقی یا موضعی می تواند نتایج شگفت انگیز این درمان را بطور فاحشی ارتقاء بدهد.

میکرونیدلینگ

در دستگاهای میکرونیدل، بسته به نوع دستگاه، قطر سوزن از ۳/۰ تا ۵/۰ میلی متر متغییر است. سرعت حرکت دستگاه، عمق نفوذ سوزن و قطر سوزن همگی عواملی است که متناسب با پوست شخص و تشخیص پزشک انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرد. تعداد تماس سوزن ها با سطح پوست بنا به تشخیص پزشک و وابسته با نوع پوست و مشکل آن است.

کرم بی حسی برای بی حسی موضعی محل درمان استفاده می‌شود تا در محل درمان در حین انجام کار درد احساس نشود.

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *