مزوتراپی و رفع غبغب (2)
مزوتراپی و رفع غبغب

مزوتراپی و رفع چاقی موضعی

 

همه ی ما خواهان داشتن چهره و استایل زیبا هستیم .وجود چربی های اضافه میتواند موجب عدم اعتماد به نفس شود .یکی از این چربی های آزار دهنده چربی زیر چانه است .فک و خط چانه ی خوش تراش یکی از معیارهای داشتن چهره ی زیباست و بر زیبایی کل چهره تاثیر به سزایی دارد .در عین حال بسیاری از ما با چربی اضافه در زیر چانه ،یعنی دقیقا حد فاصل چانه و گلو مواجهیم که در اصطلاح عامیانه آن را غبغب می نامیم .

وجود غبغب در اکثر مواقع دلایل ارثی و ژنتیکی دارد که در این صورت نمیتوان به راحتی با رژیم غذایی و ورزش آن را رفع کرد .در سالهای اخیر روش های درمانی زیادی برای رفع غبغب ارائه شده است که هرکدام ویژگی ها و مخاطرات خاص خود را دارا هستند .در این میان شاید بتوان گفت مزوتراپی بهترین و بی خطرترین روش برای رفع این مشکل است .

مزوتراپی یک روش غیرجراحی ولی کاملا تخصصی و علمی است که تنها با چندتزریق بدون درد محلول به قسمت های مورد نظر انجام می شود .بعد از تزریق محلول واکنش های شیمیایی در بدن رخ می دهد که نتیجه ی آنها رفع چاقی ها به صورت موضعی است .

متخصصین ما در کلینیک مرینا بیوتی با استفاده از برترین تجهیزات و متدهای درمانی باکیفیت ترین نتیجه را به مشتریان عزیز ارائه می دهند .برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما برای انتخاب بهترین روش درمانی کافیست با ما تماس بگیرید .